Co zyskujesz

powiedz nam
dokąd zmierzasz

Uczenie się i rozwój są niezbędnymi elementami świadomego życia. Składają się na nie wszelkie formy nauki, mające na celu doskonalenie się oraz pogłębianie wiedzy, umiejętności i kompetencji osobistych, społecznych czy zawodowych. Inicado.pl to rozwiązanie zarówno dla osób, stawiających pierwsze kroki na drodze rozwoju osobistego, jak i dla tych, którzy od jakiegoś czasu pewnie zmierzają w kierunku samorealizacji. Chcemy być dla Ciebie przewodnikiem! Pomożemy Ci wybrać szkolenia, kursy, seminaria oraz trenerów, dzięki którym wzbogacisz się o nowe doświadczenia.  


skorzystaj 
z szerokiej 
gamy kategorii 
szkoleń

Inicado.pl to przestrzeń, która pozwala Ci dotrzeć do ofert kursów, seminariów i szkoleń, zwiększających Twoje kompetencje zawodowe i umiejętności. Znajdziesz tu różne kursy specjalistyczne, szkolenia z wybranych kategorii i branż, przygotujesz się do egzaminów np. na tłumacza przysięgłego, księgowego, brokera ubezpieczeniowego i wiele innych. Ponadto będziesz mógł wziąć udział w warsztatach i konferencjach z różnych dziedzin.

Na Inicado.pl udostępniamy informacje na temat studiów podyplomowych, specjalistycznych kursów zawodowych czy wykładów organizowanych przez uniwersytety i uczelnie wyższe. W bazie szkoleń publikowane są też oferty szkół policealnych, ośrodków kształcenia ustawicznego oraz uniwersytetów trzeciego wieku. Jeżeli myślisz o dalszej edukacji, to jest miejsce właśnie dla Ciebie!

Poszukujesz szkoleń i kursów hobbystycznych? Interesuje Cię nauka szybkiego czytania, technik zapamiętywania, pracy w zespole, gry na instrumentach muzycznych czy gotowania? Chcesz zapisać się do szkoły tańca albo szkoły rodzenia? Szukasz instruktora fitnessu, jazdy konnej, pływania? A może chciałbyś na bieżąco śledzić informacje na interesujących Cię blogach i dowiadywać się np. o organizowanych plenerach fotograficznych? Inicado.pl daje Ci możliwość nawiązania współpracy z osobami, z którymi możesz dzielić swoje pasje i zamiłowania. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni kurs blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Za pośrednictwem inicado.pl znajdziesz mentora, który doradzi Ci w kwestii rozwoju zawodowego, podpowie, jak prowadzić zdrowy styl życia, jak radzić sobie w relacjach interpersonalnych, wyznaczać realistyczne cele czy kontrolować stres. Postaw na rozwój osobisty pod okiem kompetentnego trenera. Profesjonalizm i indywidualne podejście coachów będą dla Ciebie nieocenionym wsparciem na drodze do samorealizacji.


zobacz
jak to zrobić?

 

Zarejestruj się

Wybieraj szkolenia

Zapłać online za
szkolenie

Oceniaj, sprawdzaj
i twórz opinie!

Korzystaj
z bazy wiedzy!

Korzystaj
z platformy
e‑learningowej


dowiedz się 
co zyskujesz

dostęp do nowoczesnej platformy, oferującej bazę szkoleń profesjonalnych i hobbystycznych (tradycyjnych i e-learningowych)

dostosowaną do Twoich potrzeb i kompetencji listę szkoleń, kursów, seminariów i innych zasobów edukacyjnych portalu

dostęp do bezpłatnej bazy wiedzy zawierającej artykuły, porady, informacje o wydażeniach oraz blogi eksperckie

możliwość wstępnego zapisania się na szkolenie

łatwa zapłata za szkolenie przez Dotpay na portalu *

nielimitowany dostęp do certyfikatów ukończenia szkolenia i materiałów szkoleniowych *

możliwość wysyłania zapytań do bazy firm szkoleniowych, ekspertów, mentorów

rabaty grupowe i zniżki na wybrane oferty

newsletter zawierający wybrane przez Ciebie, ciekawe i inspirujące treści z różnych dziedzin, m.in. aktualności z rynku szkoleniowego, a także porady dotyczące rozwoju zawodowego i osobistego

pomoc w wyborze szkolenia i firmy szkoleniowej dzięki dostępowi do rankingu szkoleń i firm szkoleniowych