Warsztaty rozwoju osobistego Vedic Art - listopad 2017

Cena netto: 450,00 PLN
Ocena szkolenia:
Średnia ocena szkolenia
0,00
Szkolenie po jego zakończeniu może być oceniane przez uczestników.
mazowieckie
20 godz.
14
Kurs,

Anna Pruszko
tel.: 604 205 451
e-mail: vedicart.info@gmail.com
11.11.2016

warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art I i II stopnia.  Vedic  Art - to cudowna w swej prostocie metoda, otwierająca na bycie kreatywnym i zaradnym także w życiu codziennym.


Termin : 11.11 - 13.11. 2016 -  w każdym z tych terminów można zacząć zarówno pierwszą jak i drugą część warsztatu I lub II stopnia.

Godziny : pt. 18.00 -22.00, sob. 10.30 – 18.30, niedz. 10.30 – 17.30
Cena kursu : 450 zł (za pierwszą część I lub II stopnia), cena nie obejmuje wyprawki malarskiej.
Zadatek : w wysokości 170 zł rezerwuje miejsce .
Miejsce : zajęcia odbędą  się w  kameralna, klimatycznej pracowni na Starym Żoliborzu.

Uwaga : dla osób , które przyprowadzą drugą - ZNIŻKA
Kontakt : proszę o zgłoszenia mailowe na : vedicart.info@gmail.com, koniecznie z informacją na który stopień, kom 604 205 451.

Po zgłoszeniu mailowym i opłaceniu zadatku, prześlę szczegółowe informacje dotyczące samego warsztatu. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące samej metody to proszę napisz, odpowiem.

Vedic Art - malarstwo intuicyjne. Jest to metoda rozwoju osobistego, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, dla tych którzy nigdy nie malowali oraz tych którzy uczyli się malować. Malujemy nie to co widzimy, ale to co czujemy. Nie odwzorowujemy rzeczywistości, nie powielamy.


Warsztat Vedic Art prowadzony jest przez : Annę  Pruszko. Jestem certyfikowaną nauczycielką metody Vedic Art (znajdującą się na liście, rekomendowanych nauczycieli Vedic Art),  coachem,  instruktorką ustawień Hellingerowskich,  w trakcie studiów w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces, malarką intuicyjną , architektem wnętrz.
Zajęcia prowadzę  w sposób zalecany przez Oficjalną Szkołę Vedic Art.

Zapraszam serdecznie

Anna Pruszko

vedicart.info@gmail.com

604 205 451