konferencje i targi

konferencje

My wiemy, jak ważne wizerunkowo dla firmy są wydarzenia typu konferencja, gala czy forum. Ich dobre przygotowanie przyczynia się do sukcesu przedsiębiorstwa i budowania jego wizerunku. Czasem drobne sprawy potrafią zniwelować wielotygodniowy wysiłek włożony w przygotowanie spotkania. Aby tego uniknąć Inicado oferuje nie tylko kompleksową obsługę organizacyjną, ale również merytoryczną. Mamy sprawdzonych prelegentów i moderatorów z wielu dziedzin oraz nietuzinkowych konferansjerów. Specjalizujemy się w tematyce Innowacji i start-upów, ale nie ograniczamy się jedynie do tych tematów.

Mamy także doświadczenie w organizowaniu spotkań cyklicznych m.in. dla firm farmaceutycznych, znamy ich specyfikę i potrzeby uczestników.

 

animacja i networking

Podczas wydarzeń dbamy o to, aby ułatwić naszym gościom nawiązywanie relacji biznesowych. Zapewniamy do tego przestrzeń zarówno fizyczną (odpowiednio zaaranżowane powierzchnie oraz odpowiednio dobrane meble sprzyjające rozmowom i dyskusjom), ale też wsparcie doświadczonych facylitatorów.

 

targi

Zapewniamy kompleksową obsługę organizacyjną, począwszy od dogrania szczegółów z organizatorami targów, zaprojektowania i instalacji zabudowy i wyposażenia stoisk wystawienniczych, zakontraktowania prelegentów i hostess, po kompleksowy BTL potrzebny do celów informacyjnych i reklamowych (gadżety promocyjne, foldery, ulotki, opracowanie graficzne oraz merytoryczne materiałów informacyjnych, ich druk i kolportaż podczas targów).