Jak to działa?

Inicado.pl nie jest zwykłą wyszukiwarką szkoleń. To przestrzeń współpracy między trenerem i uczniem, miejsce, gdzie obie strony mo​gą dzielić się wiedzą i doświadczeniami, a w rezultacie osiągać nie tylko rozwój zawodowy, ale także zgłębiać własne pasje i zainteresowania. Pragniemy w prosty i przystępny sposób wyjaśnić Ci, jak możesz w pełni wykorzystać wszystkie możliwości portalu.

 

 

Wybierz login i hasło, aby zarejestrować się na Inicado.pl, a następnie zapoznaj się zestawem funkcjonalności, jakie są dla Ciebie dostępne w ramach każdego z trzech planów abonamentowych. To od Ciebie zależy, w jakim zakresie będziesz wykorzystywał możliwości portalu. Zarówno firmy szkoleniowe, jak i indywidualni trenerzy znajdą ofertę dostosowaną do własnych potrzeb.

Uruchomiliśmy dla Twojej firmy narządzia do sprzedaży szkoleń online (NOWOŚĆ!) Dowiedz się jak prosto i skutecznie sprzedawać szkolenia na portalu klikając TUTAJ. Bezpieczeństwa strzeże firma Dotpay!

Umieszczaj na profilu opisy swoich usług, starając się dodać jak najwięcej informacji. Pamiętaj, użytkownik, przeszukując oferty, jasno określa swoje wymagania, dotyczące między innymi miejsca przeprowadzenia szkolenia czy kursu, jego ceny, liczby uczestników i, co najważniejsze, zakresu wiedzy czy kompetencji, które chciałby uzyskać. Jeśli uzupełnisz wszystkie te dane, zwiększysz swoje szanse na dotarcie do potencjalnych kursantów. Promuj swoje usługi na stronie głównej portalu i bądź widoczny!

Na podstawie wprowadzanych przez potencjalnych uczestników szkoleń informacji na temat poszukiwanych kompetencji, a także danych społeczno-demograficznych czy geograficznych Inicado.pl stworzy szereg kompleksowych analiz rynku i dokona jego automatycznej segmentacji. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wiedzy, która pozwoli Ci dostosować swoją ofertę do potrzeb odbiorców. Analizując zapotrzebowanie użytkowników na usługi szkoleniowe powiemy Ci, gdzie należy szukać luk podaży i jaką niszę zająć, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Poznasz aktualne trendy rynkowe bez konieczności inwestowania w kosztowne badania marketingowe.

Inicado.pl daje Ci dostęp do szeregu indywidualnych analiz, dotyczących Twojej działalności. Pomożemy Ci zarządzać pakietem szkoleń, dostarczając informacji na temat progu rentowności poszczególnych usług. Podpowiemy także, w jaki sposób ustalić reguły programów lojalnościowych, bonusów i rabatów, aby były ona opłacalne. Dowiesz się, ilu uczestników powinno zebrać Twoje przedsięwzięcie, jak ustalić optymalny poziom cen i ulg grupowych. Udostępnimy Ci narzędzia do analizy osiąganych przez Ciebie wyników, a Ty będziesz obserwował, jak rośnie Twój zysk.

Chciałbyś stworzyć kurs, który odpowie na oczekiwania klientów, ale brakuje Ci środków czy kompetencji? Nie musisz rezygnować ze swoich planów. Za pośrednictwem inicado.pl będziesz mógł nawiązać współpracę partnerską z dowolną firmą czy trenerem i połączyć siły, aby przekazać odbiorcom swoją wiedzę czy umiejętności. Sami zaproponujemy Ci, z kim warto współdziałać, by osiągać zamierzone cele biznesowe. Z szeregu firm i ekspertów wyłonimy dla Ciebie najlepszego partnera.

Chcesz być dla uczestników szkoleń kimś więcej, niż usługodawcą? Podziel się wiedzą i publikuj inspirujące treści, które udostępniamy użytkownikom portalu bezpłatnie. Stwórz darmowy kurs, pokaż, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i zachęć użytkowników, aby to właśnie Ciebie wybrali na swojego przewodnika na drodze ku samorealizacji!