PODĄŻAJ W STRONĘ SAMOREALIZACJI

Twoje konto w serwisie jest całkowicie darmowe. Pamiętaj, aby uzupełnić swój profil o wykształcenie i umiejętności, które już posiadasz. Dodaj też listę kompetencji, które chciałbyś zdobyć. Napisz, jakie są Twoje zainteresowania. Dzięki temu będziemy w stanie określić, w jakim kierunku powinna podążać ścieżka Twojego rozwoju osobistego. Cele, jakie sobie wyznaczasz, nie muszą być związane jedynie z karierą zawodową.

Już wiesz, jakie umiejętności chciałbyś rozwijać? Przeszukaj naszą bazę ofertową i znajdź program szkoleniowy, który pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele. Dokonując wyboru możesz wziąć pod uwagę nie tylko cenę, lokalizację czy termin szkolenia, ale także metody nauczania, stosowane przez trenerów, szczegółowy program szkolenia czy zakres kompetencji, który powinieneś posiadać, aby w pełni skorzystać z kursu. Nie musisz podejmować decyzji w ciemno. Sprawdź referencje trenerów i zapoznaj się z profilami firm szkoleniowych.

Możesz skontaktować się z wybranym trenerem lub instytucją szkoleniową na własną rękę. Prześlij zapytanie ofertowe i opisz, jakie umiejętności chciałbyś rozwijać. Pozwól, aby przygotowano dla Ciebie lub Twoich pracowników indywidualny program szkoleniowy. Tym sposobem zyskujesz pewność, że uda Ci się pogłębić swoją wiedzę bez powielania posiadanych już kwalifikacji. Pamiętaj, zorganizowane grupy szkoleniowe mają szansę otrzymać wysoki rabat lub skorzystać z atrakcyjnych promocji na inicado.pl.

Każde ukończone szkolenie to nowe kompetencje, dzięki którym zbliżasz się do celu. Korzystaj z możliwości oceny przedsięwzięć, w których bierzesz udział. Zyskają na tym pozostali użytkownicy portalu – Twoje zdanie ułatwi im wybór odpowiedniego szkolenia. Jesteś zadowolony ze współpracy z trenerem? Wystaw mu pozytywną opinię. Dzięki Tobie z jego doświadczenia czerpać będą mogli inni spragnieni wiedzy!

Pamiętaj, że rozwój osobisty to proces, który nie kończy się na zdobyciu certyfikatu, potwierdzającego uzyskanie nowych kompetencji. W trosce o to, aby każdego dnia dostarczać Ci inspiracji do działania oddajemy w Twoje ręce bazę wiedzy, zawierającą artykuły, porady oraz blogi z różnych dziedzin, a ponadto szereg darmowych szkoleń i czatów z ekspertami. Czytaj, dyskutuj i poszerzaj swoje horyzonty! Znajdź sobie nowe hobby i czerp przyjemność z życia!

Udostępniamy możliwość zapłaty za wybrane szkolenia online bezpośrednio na portalu! Naszym partnerem jest Dotpay. Twoje pieniądze bezpiecznie dotrą na firmy szkoleniowej a ty otrzymasz od razu potwierdzenie zapłaty wraz z formularzem zgłoszeniowym!